home
Haus zu verkaufen in Frankreich für:
Droomwoning te koop in de Ardèche – Twee huizen met zwembad op ruim 1,5 hectare!
Bent u op zoek naar een unieke woning in het prachtige Franse landschap? Deze bijzondere aanbieding biedt niet één, maar twee huizen met een woonoppervlak van 148 m² en 104 m², gelegen op een riant perceel van 1,5 hectare.
Hoogtepunten:
Alle details en foto’s zijn te vinden op Lepigeonnier07.com. Een recent energierapport is beschikbaar voor serieuze geïnteresseerden.
Direct contact:
📞 Tel: +33 (0)6 08 98 99 81
📧 E-mail: romeoandjuliet2009@hotmail.com
Vraagprijs: €790.000 (direct van eigenaar, zonder makelaar).
Grijp deze kans om uw droom waar te maken en geniet van alles wat de Ardèche te bieden heeft!
Het huis ligt op 500 m van het dorp Lussas, waar nog enkele dorpswinkels zijn, waaronder een bakkerij. Er zijn ook enkele café-restaurants. 'Le Pigeonnier' is gemakkelijk bereikbaar via de A7, afrit Montélimar, RN 102 (ongeveer 1⁄2 uur rijden). In Montélimar bevindt zich ook een internationaal station.
Sie denken: Ich möchte vielleicht dieses Haus in Frankreich kaufen? Dann fragen Sie nach weiteren Informationen, ohne Verpflichtung. Bitte verwenden Sie das Kontaktformular auf dieser Seite. Wir helfen Ihnen gerne, den Kauf dieses hauses zu realisieren!